roll up

Užijte si naplno privátní salónky 
Vaše pohodlné místo   

Dopřejte si luxusní zážitkový produkt a sledujte vybraný program  v maximálním pohodlí uzavřených salónků, s občerstvením.

124_shutterstock_114738121_small.jpg

virtual-concierge.cz

Vaše služby v samém srdci Prahy

Zajišťuje kompletní servis výběru a objednání vstupenek na kulturní akce včetně dalšího vyžití v Praze

62_2.jpg

Neomezené množství chutí

Vychutnejte si svou akci mnohonásobně

Sledujte akci  s bohatým občerstvením a skleničkou v ruce! Vyberte si z široké nabídky jídla i pití. Bezplatný catering v privátním salonku  i VIP restauraci  je nachystán přímo pro Vás.

63_3.jpg

2 hodiny před a 2 hodiny po akci

Přijďte dřív a bavte se déle

Rádi Vás uvítáme už 2 hodiny před akcí. A bavit se můžete ještě 2 hodiny po akci! Kromě příjemného prostředí  máte dispozici i výběr pochoutek teplé a studené kuchyně ve VIP restauraci.

64_4.jpg

Bezedné nápoje pro všechny

Bohatý catering zdarma pro ještě větší zážitek

Jako návštěvník privátního salonku  můžete pít neomezeně nealkoholické nápoje, pivo a rozlévané víno . O Vaše usazení, pohodlí, catering a nápoje se po celou dobu akce stará hosteska. 

50_5.jpg

VIP Restaurace

Jezte a pijte, co hrdlo ráčí

Ke každé vstupence na dané představení obdržíte i vstupenku na catering , kde máte volný vstup  do VIP restaurace, kde je pro Vás připraveno jídlo a pití zdarma. Nabízíme předkrmy, saláty, pečená masa, hlavní jídla, několik druhů příloh, dezerty i ovocné mísy.

25_Bez názvu-7.jpg

5 % sleva na další návštěvu

Každý Váš další nákup odměníme

Svých hostů si vážíme a opakovanou návštěvu zvýhodňujeme slevou ve výši 5 %. Uvidíte, jak rychle si zvyknete na pohodlný v privátním salonku  s hosteskou, občerstvením, vlastním vchodem, sociálním zařízením, wi-fi a TV okruhem!

 

65_6.jpg

100% vybavení včetně příslušenství

Využijte vlastní sociální zařízení a šatnu 

Přejeme si, abyste se ve v privátním salonku  cítili jako doma.  Kromě příjemného posezení s audio-video technikou jistě uvítáte i předsíň s vlastním sociálním zařízením a šatnou.