roll up

Disponujeme VIP Skyboxem, který využíváme na všechny kulturní a sportovní události konané v O2 areně.

Skybox - VIP prostor v pražské O2 areně je luxusním místem, kde si můžete užít nejlepší zážitek z koncertů, hokejových zápasů, mezinárodních sportovních turnajů a dalších vystoupení. Tento exkluzivní prostor nabízí nejen prvotřídní výhled na dění na pódiu nebo na ledové ploše, ale také širokou škálu výhod pro naše VIP hosty.


6 TOP výhod proč si rezervovat privátní Skybox v O2 areně:

  • Uzavřené VIP patro: Skybox nabízí uzavřený prostor, kde si můžete užít svůj zážitek naprosto soukromě, což znamená, že si můžete užívat akci bez rušení.
  • Skvělý výhled v O2 aréně: Můžete si být jisti, že ze Skyboxu budete mít dokonalý výhled na představení, a to z pohodlí exkluzivního prostoru.
  • Komfortní sezení v salonku: Skybox je vybaven pohodlným a luxusním sezením, které vám umožní vše sledovat s maximálním komfortem včetně sociálního zázemí.
  • VIP samostatný vstup a parkování: Máte možnost využít samostatný VIP vstup, což vám ušetří čas a umožní pohodlný přístup s možností parkování přímo v aréně.
  • Hosteska včetně obsluhy: Skybox vám poskytne vlastní hostesku a obsluhu, což zaručí, že budete mít veškerý komfort a pozornost, kterou si zasloužíte.
  • Restaurace Premier Club: Kromě cateringu přímo ve Skyboxu, můžete využívat i neomezenou konzumaci jídla a nápojů (alko a nealko) v restauraci Premier Club, kde ochutnáte jedinečnou mezinárodní i českou kuchyni.

Rezervace míst ve Skyboxu  je skvělým způsobem, jak si vychutnat události v O2 areně v nejlepším stylu. Pro více informací a rezervace nás neváhejte kontaktovat.  

Stačí pouze  vyplnit formulář s Vašimi kontaktními údaji a my se Vám rádi ozveme zpět.

 

Kontaktní formulář


aaa130_concierge2.jpg

virtual-concierge.cz

Vaše služby v samém srdci Prahy

Zajišťuje kompletní servis výběru a objednání vstupenek na kulturní akce včetně dalšího vyžití v Praze

aaa131_IMG_652.JPG

Neomezené množství chutí

Vychutnejte si svou akci mnohonásobně

Sledujte akci  s bohatým občerstvením a skleničkou v ruce! Vyberte si z široké nabídky jídla i pití. Bezplatný catering v privátním salonku  i VIP restauraci  je nachystán přímo pro Vás.

aaa63_3.jpg

2 hodiny před a 2 hodiny po akci

Přijďte dřív a bavte se déle

Rádi Vás uvítáme už 2 hodiny před akcí. A bavit se můžete ještě 2 hodiny po akci! Kromě příjemného prostředí  máte dispozici i výběr pochoutek teplé a studené kuchyně ve VIP restauraci.

aaa64_4.jpg

Bezedné nápoje pro všechny

Bohatý catering zdarma pro ještě větší zážitek

Jako návštěvník privátního salonku  můžete pít neomezeně nealkoholické nápoje, pivo a rozlévané víno . O Vaše usazení, pohodlí, catering a nápoje se po celou dobu akce stará hosteska. 

aaa50_5.jpg

VIP Restaurace

Jezte a pijte, co hrdlo ráčí

Ke každé vstupence na dané představení obdržíte i vstupenku na catering , kde máte volný vstup  do VIP restaurace, kde je pro Vás připraveno jídlo a pití zdarma. Nabízíme předkrmy, saláty, pečená masa, hlavní jídla, několik druhů příloh, dezerty i ovocné mísy.

aaa65_6.jpg

100% vybavení včetně příslušenství

Využijte vlastní sociální zařízení a šatnu 

Přejeme si, abyste se ve v privátním salonku  cítili jako doma.  Kromě příjemného posezení s audio-video technikou jistě uvítáte i předsíň s vlastním sociálním zařízením a šatnou.