Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.virtual-concierge.cz/www/inc/tmp.tickets.php on line 122

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.virtual-concierge.cz/www/inc/tmp.tickets.php on line 128
Sky Box Tickets: Vstupenky na koncerty, rock & pop, show
roll up

Vstupy na koncerty, akce, muzea, prohlídky s průvodcem

virtual-concierge.cz  zajišťuje kompletní servis výběru a objednání vstupenek na kulturní akce,  včetně dalšího vyžití v Praze  (slevy na vstupy do muzeí a slevy na průvodcovské služby) to vše  z pohodlí Vašeho domova.

Vstupenky  si můžete objednat on-line a my Vám je zašleme domů nebo doručíme na adresu Vašeho hotelu. Objednání přes virtual-concierge.cz je velmi snadné. Stačí si jen vybrat Vám vyhovující termín představení, počet požadovaných vstupenek, vyplnit formulář s Vašimi kontaktními údaji, abychom věděli kam vstupenky doručit, a provést platbu platební kartou, u vybraných představení bankovním převodem .

V roce 2021 vystoupí Queen Relived, Transmission, Nightwish a z české tvorby Marek Ztracený, Český Mejdan s Impulsem, Lucie v Opeře, Kabát, Kryštof.


Tak neváhejte a zarezervujte si  představení či koncert Vaší oblíbené hvězdy ještě dnes!

c...